top of page
I Trampolinowy Turniej Valorant

Cześć wszystkim!

Chcemy wam ogłosić, że trzeci Trampolinowy Turniej staję się prawdą. Tym razem w jesiennej aurze uczestnicy zmierzą się w grze Valorant! Będzie to wyjątkowy czas i mamy nadzieje, że rozgrywki rozgrzeją was pomimo zimnych temperatur na dworze.

Ultra ważna informacja Turniej jest w 100% za darmo! Zachęcamy osoby z Zduńskiej Woli i okolic. Nie masz drużyny? To nie problem! Zapisz się a my dołączymy Ciebie do drużyny!


Z ważnych informacji, które musisz wiedzieć przed zapisaniem się do Turnieju:


1.    Turniej skierowany jest do osób poniżej 25 roku życia (trzeba być dosyć sprawnym, żeby uderzać w klawiaturę :p ), jednak w przypadku, kiedy jeden członek drużyny jest starszy, drużyna może grać po zaakceptowaniu tego przez Organizatorów.
2.    Turniej skierowany jest do osób ze Zduńskiej Woli i okolic (30km), ale jedna osoba w drużynie może być spoza naszego rejonu.
3.    Można się zgłaszać zarówno indywidualnie, jak i drużynowo. Osoby zgłoszone indywidualnie będą łączone przez nas rangami.
4.    Turniej jest F R E E, jednak przewidziane są nagrody rzeczowe typu sprzętu gamingowego.
5.    W turnieju obowiązuje Regulamin, nieznajomość regulaminu nie upoważnia do jego niestosowania.
6.    W grupach może być zgłoszone max 7 osób, 5 grających + 2 rezerwowe.


Resztę informacji masz w Regulaminie, koniecznie do niego zajrzyj.

 

Zapisy będą trwały do 20 listopada (więc musicie się spieszyć), o spotkaniu kapitanów będziemy informować telefonicznie.

312255320_1308860229882320_1325763063949411818_n.jpg
Bez tytułu_edited.png
bottom of page