top of page

Klub młodzieżowy

Klub młodzieżowy TRAMPOLINA organizuje czas wolny młodzieży, oraz rozwija ich umiejętności, pasje i daje przestrzeń do zawiązywania nowych przyjaźni. Młodzież ma dostęp do wielu dobrze wyposażonych sal, w których fajnie może spędzić czas. Raz w miesiącu odbywa się spotkanie urodzinowe, na którym członkowie naszego klubu dostają drobne upominki i razem spędzamy czas jedząc coś dobrego i świetnie się bawiąc.

Trampolina Leaders Project

W naszym Trampolinowym Imperium jest również opcja wolontariatu. Nasi wolontariusze to ambitna grupa młodych ludzi chcących się rozwijać i nastawionych na wspólne budowanie Klubu Młodzieżowego. Poza dawaniem czegoś z siebie, dla naszych wolontariuszy organizowane są również co jakiś czas warsztaty z coachem, oraz psychologiem.

Duża sala w TRAMPOLINIE

Sala, w której spędzamy najwięcej czasu jest dobrze wyposażonym miejscem do wspólnego spędzania czasu. Mamy długi bufet, przy którym nasi dzielni wolontariusze robią nam coś ciepłego do picia i na którym leży coś dobrego do jedzenia. Mamy również wiele gier m.in. bilard, stół do ping-pong'a, piłkarzyki, 6 komputerów         i xbox'a z najnowszą fifą. Jest to miejsce, w którym nasza młodzież może robić również lekcje jak i dobrze spędzać ze sobą czas.

Trampolinowe kino

Funkcjonuje u nas również "kino", w którym zawsze lecą dobre filmy. Jest to sala wyposażona w projektor, w której wspólnie oglądamy filmy i świetnie spędzamy czas. Nasze kino cieszy się dużą popularnością wśród młodzieży przychodzącej do naszego klubu.

Trampolinowa siłownia

Jednym z pomieszczeń trampoliny młodzieżowej jest dobrze doposażona siłownia, do której stale jest dokupywany nowy sprzęt. Jest to miejsce, w którym członkowie naszego klubu razem ćwiczą i dbają o swoją kondycję fizyczną. Naszą siłownię zdobią graffiti na każdej ze ścian.

Wspólnota Siloe

To przestrzeń dla młodzieży, dzieci i dorosłych, którzy chcą pogłębiać swoją relacje z Bogiem i poznawać to co zrobił dla nas Jezus. Jesteśmy grupą przyjaciół, otwartych na każdą nową osobę. W każdy piątek o 18 mamy spotkania na 3 piętrze, na których cieszymy się swoją obecnością, modlimy się i słuchamy nauczania w oparciu o Słowo Boże. Każde spotkanie jest niesamowicie dla nas inspirujące i rozwijające. Cieszymy się, że możemy żyć żywą wiarą w Jezusa i w radosnej atmosferze na spotkaniach poznawać Jego i siebie wzajemnie.

Uczestnikiem TRAMPOLINY może być każde dziecko, albo każdy młody człowiek, który potrzebuje miejsca, gdzie dobrze spędzi czas. Nie zwraca się uwagi na status społeczny, zainteresowania czy wiarę. Nie wymaga się, aby osoby, które przychodzą do TRAMPOLINY były wierzące!!! Nie zmusza też ich do praktyk religijnych. Owszem, organizatorzy przedstawiają różne propozycje pogłębiania swojej osobowości czy wiary, ale dokonuje się to w pełnej wolności i poszanowaniu niewierzących.

Bez tytułu.png

Ta wizja nie jest tylko pomysłem na przyszłość!!! Ona już działa!!! Wyłoniła się z codziennego doświadczenia!!! Z tego, jak praktycznie tworzyła się TRAMPOLINA we Włocławku i Zduńskiej Woli!!! Ta wizja jest również wyzwaniem na przyszłość, aby TRAMPOLINA rozwijała się w zarysowanych kierunkach!!!

Kochani, jesteśmy tam! Nowa akcja charytatywna księży Orionistów! Cieszymy się, że dzięki Waszemu wsparciu możemy bardziej efektywnie i szerzej docierać do młodzieży!

Dziękujemy!!!
(żeby nas wesprzeć, znajdź nasze projekty w linku poniżej)

Bez tytułu_edited.png
bottom of page