@2019 by TRAMPOLINA dla Polski, oddział w Zduńskiej Woli.

KLUB DZIECIĘCY TRAMPOLINA

Kochani, jesteśmy tam! Nowa akcja charytatywna księży Orionistów! Cieszymy się, że dzięki Waszemu wsparciu możemy bardziej efektywnie i szerzej docierać do dzieci!

Dziękujemy!!!
(żeby nas wesprzeć, znajdź nasze projekty w linku poniżej)

Klub dziecięcy TRAMPOLINA

Klub Dziecięcy TRAMPOLINA to miejsce, w którym dzieci mogą spędzać popołudnia integrując się z rówieśnikami, a także rozwijając swoje zainteresowania. W czasie wakacji i ferii organizujemy kilkudniowe półkolonie dla dzieci z licznymi wyjazdami.
Klub dziecięcy jest czyny od poniedziałku do piątku w godzinach 15-18.

King's Kids TRAMPOLINA

King's Kid's, to opcja dla dzieci, które chcą poznać bliżej Boga i dowiadywać się coraz więcej o Nim. Na spotkaniach dzieci biorą również udział w fantastycznych zabawach.
Spotkania odbywają się w piątki od 17 do 18.

Spędzanie czasu z dziećmi

Wolontariusze działający w TRAMPOLINIE oferują członkom Klubu:
pomoc w odrabianiu lekcji, zajęcia z tenisa stołowego, zajęcia taneczne, zajęcia teatralne, zajęcia modelarskie, zajęcia plastyczne.
Ponadto dzieci pojawiające się w Naszym Klubie mogą spędzać czas na rekreacji, posiadamy: komputery, konsolę Xbox, stół do tenisa stołowego, stół do piłkarzyków, prawdziwą trampolinę!

Dziecięca drużyna piłkarska

Przy Klubie Dziecięcym działa również sekcja piłki nożnej. Nasza drużyna odbywa treningi dwa razy w tygodniu i z wieloma sukcesami bierze udział w turniejach piłkarskich.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now