Turniej CS:GO

CS Poster2.jpg

I Hybrydowy Turniej Trampolinowy w CS:Go

W naszym turnieju nie muszą uczestniczyć tylko pięcioosobowe drużyny, jeśli grasz samemu, również możesz się zgłosić, a losowo przydzielimy Ci drużynę. Dodatkowo poznasz swoją drużynę kilka dni przed rozgrywkami, więc będziesz miał czas na treningi. Rozgrywki będą a odbywać się między 16:00 a 20:00.

O kolejności meczy będziemy informować indywidualnie kapitanów, oraz będą dostępne na naszych mediach społecznościowych.

Jeśli już się przekonałeś, to tu masz formularz zgłoszeniowy:

Wszelkie pytania możesz zadać przez naszego fb. Lub bezpośrednio w klubie na czwartym piętrze przy ulicy

Łaskiej 88, do którego już teraz Cię zapraszamy.

Dodatkowo, musisz wiedzieć, że planujemy zrobić więcej turniejów również w inne gry, typu LOL czy Valorant, to czy się udadzą, zależy tylko od Ciebie – więc nie czekaj, zapisz się i wygraj grę!

               Hej, jeśli tu jesteś to zapewne chcesz dowiedzieć się nieco o turnieju, a może nawet i się na  niego zapisać. To co musisz wiedzieć, to to że jest to nasz pierwszy turniej, więc nie robimy go dla ligi ogólnopolskiej, przeznaczony jest dla mieszkańców Zduńskiej Woli i okolic. Nagrodami będą gamingowe dodatki typu: klawiatury, myszki, bądź słuchawki.

               Sam turniej rozgrywać się będzie hybrydowo, tzn. że rozgrywki grupowe odbywać się będą w domach, a na ćwierćfinały i dalsze, trzeba będzie przyjechać do naszego klubu, mieszczącego się przy ulicy Łaskiej 88 (pamiętaj zabrać swój sprzęt). Robimy tak w celu uniemożliwienia oszukiwania przy wyższych fazach turnieju.

               Do turnieju mogą się zgłosić osoby w przedziale wiekowym 13-25 lat.

Mamy nadzieję że czeka Cię z nami dużo zabawy. Więcej informacji znajdziesz w regulaminie:

Bez tytułu_edited.png