top of page

#ZacznijTeraz

Jako Stowarzyszenie "Trampolina dla Polski" Oddział w Zduńskiej Woli oraz Zgromadzenie Zakonne Księży Orionistów w Polsce zapraszamy młodzież w wieku od 13 do 18 lat do udziału w projekcie “Trampolina dla Polski - działania informacyjne i edukacyjne, podnoszące świadomość społeczną oraz zwiększające wiedzę prawno-społeczno-obywatelską na temat zagrożeń przestępczością i sposobów kształtowania pozytywnych postaw moralnych i społecznych.”


W ramach projektu zapraszamy do udziału w cyklu warsztatów tematycznych z psychologami, szkoleniu z zakresu social mediów.


Projekt będzie wspomagał rozwój kompetencji kreatywnych, tworzenia różnego rodzaju form przekazu cyfrowego, takiego jak filmy, grafiki, podcasty. Uczestnicy wezmą udział w warsztatach i spotkaniach o zarządzaniu mediami społecznościowymi, z radcą prawnym oraz z psychologiem. Będą pracować w grupach jak i samodzielnie ucząc się i przekładając na praktykę zdobyte umiejętności w celu stworzenia kampanii informacyjnej.


Jeżeli: -zamieszkujesz województwa mazowieckie, łódzkie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, opolskie lub wielkopolskiego, -chcesz pogłębić swoją wiedzę na temat działań w sieci i mediach społecznościowych oraz podnieść świadomość życia w społeczeństwie -wziąć udział w realizacji kampanii marketingowej -poznawać nowych ludzi to #ZacznijTeraz #StartNow


Wypełnij formularz zgłoszeniowy i dołącz do Nas! https://forms.gle/C7v8WeNsYTKnevP88


W przypadku niepełnoletnich uczestników zgodę na udział powinni wyrazić rodzice lub opiekunowie prawni.


Udział w projekcie jest bezpłatny. Projekt sfinansowano z Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.Bez tytułu_edited.png
bottom of page